May 2011

Michael Bublé

15. may 2011 at 15:47 | Katie
Věk: 35
Datum narození: 9. 09. 1975
Místo narození: Burnaby, Britská Kolumbie, Kanada
Celým jménem: Michael Steven Bublé
Alba: 2005 - It's time
2007 - Call me Irresponsible
2009 - Crazy love
Oficiální webovky: michaelbuble.com

Michae Bublé je výborný kanadský zpěvák s italsko-chorvatským původem. První úspěch zažil v roce 1996, poté se jeho kariéra jen rozjížděla. Mezi jeho nejúspěšnější hity patří: Hollywood, Haven't met you jet, nebo Feeling good.
Poslechněte si to!!!

Foto duel 1

14. may 2011 at 16:28 | Kate Salten
Volte mezi dvěma fotkami!!!!
1.)2.)

Miley style 1 - freetime

14. may 2011 at 16:02 | Kate Salten
Chcete vypadat přesně jako Miley Cyrus? Tady máte 3 vzory freetimového oblečení Miley i s obchody, kde oblečení seženete. A ještě ke všemu mají všechy 3 modely stejné boty od Bluefly!! Nechte se inspirovat!

2.) Cardigan: Boutiquetoyou
Top: Revolve Clothing
Shorts: Shopbop
Hat: My Wardrobe
Necklace: Shopbop
Shoes: Bluefly
3.) Top: Zappos
Shorts: Net-a-porter
Shoes: Bluefly
Ring: Shopbop
Belt: ArdenB


Slyle - Demi a její vlasy

11. may 2011 at 16:48 | Kate Salten
Demi Lovato je hvězda, která za poslední roky vystřídala tolik účesů, že se to skoro spočítat nedá. Ale i přesto jí všechny seděly a dodávaly jí určitý ráz a vytvářely tak novou osobnost. Zde je pár ukázek:

Na konci je anketa, tak nezapomeňte napsat, který styl vlasů se vám líbí nejvíc!!

1.)Takhle Demi vypadala poprvé, když se ukázala světu ve filmu Camp Rock. Vypadá zde jako řádná studentka, která dodržuje pravidla, je citlivá a romantická. Moc jí to sluší, ale i tak je dobře, že změnila účes... v dospělosti by vypadala trochu dětsky. Ale jinak : thumbs up!!


2.)Tady má podobný účes jako předtím, jen zvolila trochu tmavší odstín hnědé, což působí hezky. JInak vlny na těchto vlasech tvoří krásnou "hřívu", která působí roztomile, citlivě, romanticky a bláznivě. KRásnéé


3.)Tak tohle vypadá úžasně. Demi tu s kratšími vlasy vypadá roztomile a ty bílé šaty tomu dodávají ten správný styl. Vypadá tu prostě jako princezna.. dokonalý!


4.) S černou hřívou vypadá Demi naprosto jinak, ale rozhodně ne hůř. Jen je to trochu rozdíl od minulých designů. Černé vlasy působí dospěle, vážně a rockersky, což mi na její písničky docela sedne... to nebyl špatný krok!


5.) Takovej správnej scene design. Pokud chcete vědět jak vypadat jako scene, podívejte se do mé rubriky Fashion, kde to najdete...
Ale teď k Demi. Jak bych ji tady popsala? Roztomilá, bláznivá, milující, krásná Demi. Tohle asi není styl, ve kterém by často chodila po ulici, ale i tak jí to sluší!!!


Tapety Kristen 1

11. may 2011 at 15:23 | Kate Salten
Tapety s KRISTEN sou moc hezký... taky vyzkoušejte!!!!!!:

Project - Monte Carlo

11. may 2011 at 15:14 | Kate Salten
Monte Carlo je americká romantická komedie režiséra Toma Bezucha. Tři mladé dívky: Grace (Selena Gomez), Emma (Katie Cassidy) a Meg (Leighton Meester) použíjí své úspory na vysněnou cestu do Paříže, která končí velkou katastrofou. Když se rozhodly udělat si přestávku na jejich mizerné cestě a vplížily se do haly 5-hvězdičkového hotelu, spletli si Grace s britskou dědičkou jménem Cordelie. Grace předstírá, že je Cordelie, takže dívky zažívají dovolenou snů, kterou si zaslouží. Ale věci nejdou podle plánu, kdy Grace zamiluje do kluka jménem Theo. On je zamilovaný do Cordelie a neví, že Grace je podvodnice. Co se stane když se Cordelie vrátí do svého hotelového pokoje?

Trailer:

Michael Bublé - Haven't met you yet

10. may 2011 at 18:02 | Kate Salten
Tento muž je prostě famózní. Má úžasný písničky a tahle je naprosto ta nejlepší. Mimopchodem, pokud se vám bude zdát povědomá, zpíval ji Noah Ellenwood ve 3. semifinále Československé superstar 2.
Tak si ji užijte....


Project - The Last song

10. may 2011 at 18:01 | Kate Salten
The Last song. Film, který obsadil do své hlavní role Miley Cyrus. Miley zde hraje teenagerku Roonie, která má strávit prázdniny u svého otce. Nejprve je naštvaná a svého otce odsuzuje za to, že jejich rodinu opustil, ale poté zjistí, jak velkou udělala chybu.

Tenhle film je vážně úžasnej. Není to jako takový ty levný americký komedie. Je to romantický, reálný a na konci hodně smutný. I když někteří nemáte Miley rádi, tak i přesto vám doporučuju se na to podívat, protože je to vážně mooc povedený dílo!!!!!

Tady je trailer:

Co si myslím o Justinovi Bieberovi?

10. may 2011 at 17:45 | Kate Salten
Justin Bieber, popová hvězda o které se dá opravdu říci, že hýbe světem. Miliony fanynek, které po tomto teen idolovi touží se přou s ttálními odpůrci jeho stylu hudby, účesu a života. A co si o tomto mladém zpívajícím američanovi myslím já?

Já se nezařadím ani do jedné ze dvou skupin, které jsem zde vyjmenovala. Řekla bych, že zaujímám takové neutrální místo. Asi nejsem typ člověka, který byposlouchal denodenně jeho písničky a dojížděl na jeho koncerty, které by byly i stovky kilometrů daleko.Ale i přesto si myslím, že ten kluk má talent, ať už je jeho hlas trochu holčičí, nebo ne. A ti, co ho nenávidí, ho stejně nenávidí jen proto, protože mu závidí. Vždyť je to snad nejžádanější teenager světa.

Tohle je teda pro ty, co ho nenávidí: Přiznejte si už prostě, že mu jen závidíte, vždyt kdy by nechtěl být nejžádanější teenager na světě?
Děkuji za návštěvu !