Slyle - Demi a její vlasy

11. may 2011 at 16:48 | Kate Salten
Demi Lovato je hvězda, která za poslední roky vystřídala tolik účesů, že se to skoro spočítat nedá. Ale i přesto jí všechny seděly a dodávaly jí určitý ráz a vytvářely tak novou osobnost. Zde je pár ukázek:

Na konci je anketa, tak nezapomeňte napsat, který styl vlasů se vám líbí nejvíc!!

1.)Takhle Demi vypadala poprvé, když se ukázala světu ve filmu Camp Rock. Vypadá zde jako řádná studentka, která dodržuje pravidla, je citlivá a romantická. Moc jí to sluší, ale i tak je dobře, že změnila účes... v dospělosti by vypadala trochu dětsky. Ale jinak : thumbs up!!


2.)Tady má podobný účes jako předtím, jen zvolila trochu tmavší odstín hnědé, což působí hezky. JInak vlny na těchto vlasech tvoří krásnou "hřívu", která působí roztomile, citlivě, romanticky a bláznivě. KRásnéé


3.)Tak tohle vypadá úžasně. Demi tu s kratšími vlasy vypadá roztomile a ty bílé šaty tomu dodávají ten správný styl. Vypadá tu prostě jako princezna.. dokonalý!


4.) S černou hřívou vypadá Demi naprosto jinak, ale rozhodně ne hůř. Jen je to trochu rozdíl od minulých designů. Černé vlasy působí dospěle, vážně a rockersky, což mi na její písničky docela sedne... to nebyl špatný krok!


5.) Takovej správnej scene design. Pokud chcete vědět jak vypadat jako scene, podívejte se do mé rubriky Fashion, kde to najdete...
Ale teď k Demi. Jak bych ji tady popsala? Roztomilá, bláznivá, milující, krásná Demi. Tohle asi není styl, ve kterém by často chodila po ulici, ale i tak jí to sluší!!!

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
Děkuji za návštěvu !